top of page
photo_ 90-min_edited.jpg
Wesela, firmowe bankiety, uroczyste gale, premiery, pikniki, garden party – obsługę cateringową organizujemy w zabytkowej Fortecy, Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, w lofcie przy ul. Chłodnej 31 oraz w każdym miejscu wskazanym przez Państwa.


Wszystkie powierzone zadania traktujemy indywidualnie. Proponowane menu jest efektem twórczej pracy szefów kuchni, wyboru sezonowych  produktów dobrej jakości, nowoczesnego sprzętu, oraz pasji i doświadczenia załogi.
  • Facebook
  • Instagram
SZEFOWE KUCHNI

Marzena Gromelska

Justyna Ziuta Prokop
MANAGER

Dorota Domin
609 818 817


Paweł Gromelski
609 946 484
KONTAKT 

ul. Zakroczymska 12

00-225 Warszawa

catering@kregliccy.pl
Miejsca

Nasze miejsca

Napisz do nas już dziś: catering@kregliccy.pl
Zakroczymska 12
Arkady Kubickiego
pod Zamkiem Królewskim
Chłodna 31

Przyjęcia u Ciebie

W naszych wspomnieniach mnóstwo jest anegdot o powolnych windach w Pałacu Kultury (przyjęcia na najwyższym piętrze), śliskich schodach i zapleczu w piwnicy Muzeum Narodowego (czterokrotnie bal „Spragnieni Piękna“ dla 400 osób), odległościach na Torze Wyścigów Konnych (piknik dla 3000 osób), biurokracji francuskich urzędników (stoisko Miasta Warszawy na Targach Nieruchomości w Cannes), urwaniu chmury nad ogrodem, w którym właśnie skończyliśmy zastawiać bufety dla 250 osób. Radzimy sobie nawet w najbardziej wymagających okolicznościach.

Nasze realizacje

Przedstawiamy nasze trzy lokalizacje eventowe:
bottom of page